Pembe Beyaz Sarmal Lolipop Şeker Hediyeliği

30,00 TL

KDV dahil

Siparişiniz 5 İş gününde teslim edilir.

Taze ürün tüketmek ve telaşsız almak için siparişinizi şimdi oluşturup,sipariş sonunda takvimden ileri tarihli kargolama tarihi seçebilirsiniz.

Ürün kodu: 80


  • Etiket Metni/Notlar
  • Fiyonk Rengi
  • - +
  • ADET
Stok'ta var
Favorime Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver


Pembe Beyaz renkli çilek aromalı sarmal lolipop şekerler. Ortalama 30 gr dır.Görseldeki gibi etiketli ve fiyonklu gönderimi yapılır. Aksi belirtilmedikçe pembe fiyonklanmış ürünler gönderilir.Şeker çapı ortalama 6 cm dir. Fiyonk ve jelatini ile yüksekliği 15-16 cm kadardır.

Minimum 20 adet çalışıyoruz

Ürünlerimiz kargolama sürecinde koruyucu malzemeler ile korunmakta; kırılgan olanlar tek tek sarılmaktadır; kargo koşullarına alıştık diyelim :)Yaz/kış hava koşullarında kargolama sürecinde şekerlerimizde herhangi bir problem olmamaktadır.
Şekerlerimizi 5 iş gününde kargoya teslim etmiş oluyoruz.Daha acil siparişleriniz için iletişime geçmeden lütfen alışverişinizi tamamlamayınız.Eğer vaktiniz var ise;Şekerlerimizin ömrü direk güneş görmeyen, serin ve kuru ortamda 6 aydır fakat şekerlerimizde nem tutucu, koruyucu maddeler olmadığı ve muhafaza edeceğiniz ortamı bilemediğimiz için kullanacağınız günden 10 gün kadar önce takvimden kargoya teslim tarihi seçmenizi öneririz.İleri tarihli ürün siparişi oluşturduğunuzda bile kargo tarihinize göre gününde paketleme yapılır böylece sizlere sürekli taze şekerlerimiz ulaşır. Bu yüzden telaşsız kargo teslimleri için siparişinizi erken vermenizde hiç bir sakınca yoktur :) 

Bu ürüne taksitlendirme yapılmamaktadır!
Paylaş
Benzer Ürünler