Safari Süslemeli Şekerleme Kavanozu

40,00 TL

KDV dahil

Siparişiniz 5 İş gününde teslim edilir.

Rengarenk Şekerlerimizle Tatlı Bir Karne Hediyeliği

Ürün kodu: 14


  • Etiket Metni/Notlar
  • - +
  • ADET
Stok'ta var
Favorime Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver


Kavanoz ebatımız yaklasık 4.2 cm dir. İçeriği görseldeki renkli el yapımı şekerlerden oluşmaktadır (ortalama 12 adet).Safari keçe süslemeler karışık hazırlanmaktadır. 

Minimum 20 adet gönderim sağlıyoruz.

Ürünlerimiz kargolama sürecinde koruyucu malzemeler ile korunmakta; kırılgan olanlar tek tek sarılmaktadır; kargo koşullarına alıştık diyelim :)Yaz/kış hava koşullarında kargolama sürecinde şekerlerimizde herhangi bir problem olmamaktadır.
Şekerlerimizi 5 iş gününde kargoya teslim etmiş oluyoruz.Daha acil siparişleriniz için iletişime geçmeden lütfen alışverişinizi tamamlamayınız.Eğer vaktiniz var ise;Şekerlerimizin ömrü direk güneş görmeyen, serin ve kuru ortamda 6 aydır fakat şekerlerimizde nem tutucu, koruyucu maddeler olmadığı ve muhafaza edeceğiniz ortamı bilemediğimiz için kullanacağınız günden 10 gün kadar önce takvimden kargoya teslim tarihi seçmenizi öneririz.İleri tarihli ürün siparişi oluşturduğunuzda bile kargo tarihinize göre gününde paketleme yapılır böylece sizlere sürekli taze şekerlerimiz ulaşır. Bu yüzden telaşsız kargo teslimleri için siparişinizi erken vermenizde hiç bir sakınca yoktur :) 

Tek çekim (40,00 TL)
Tek çekim (40,00 TL)
Tek çekim (40,00 TL)
Tek çekim (40,00 TL)
Tek çekim (40,00 TL)
Tek çekim (40,00 TL)
Paylaş
Benzer Ürünler